Gastronomi Birliği, Rotisörler Zinciri Derneğinin Web Sitesine Hoş Geldiniz!
Üyelerimiz ile diğer ülkelerin üyelerinin yararlanabilecekleri yeni web sitemizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Web sitemizde dolaşırken, Derneğimizin tarihçesi, Ankara, Antalya ve Istanbul’daki etkinlikler, Genç Ahçılar Yarışması, l’Ordre Mondial des Gourmets Dégustateurs ve diğer ilginizi çeken konular hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olacaktır.
ACCR (Association Caritative de la Chaîne des Rôtisseurs )
Chaîne des Rôtisseurs derneği bünyesinde bulunan kar amacı olmayan bir yardım kuruluş olan ACCR yiyecek-içecek konusunda yardım toplayarak bu yardımları dünya üzerinde yaşayan ve gerçekten ihtiyacı olan olanakları kısıtlı kitlelere ulaştırmaktadır. Kalp şeklinde olan iğnemiz, yardımlaşmamızın sembolu olup yaptıkları bağışların dünyanın herhangi bir yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşacağının bilincinde olan üyelerimizden gelen bağışları takdir ettiğimizin bir göstergesidir.
Le Meridien Istanbul Etiler otelinin genç aşçılarından Yusuf Kızılırmak 17. Ulusal Genç Aşçılar Yarışmasında birinci oldu
“Chaîne des Rôtisseurs”ün Türkiye ayağı, 17. Ulusal Genç Aşçı Yarışması’nı 3 Mayıs 2013 tarihinde Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleştirdi. Birinciliği Le Meridien Istanbul Etiler otelinin genç aşçılarından Yusuf Kızılırmak, ikinciliği Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet otelinin genç aşçılarından Mehmet Ali Özkan, üçüncülüğü ise Swissotel Büyük Efes Izmir otelinden Halil Özkonya elde etmiştir.
4. Türkiye Sommelier Yarışmasını GÖRKEM ÖZTÜRK kazandı
Görkem Öztürk 21 Eylül 2012 tarihinde Cape Town'da yer alacak 6. Uluslarası Genç Sommelier yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek

See previous images
See next images
Diğer albümleri görebilmek için Fotoğraf Albümü'ne tıklayın.
<<Nisan 2014>>
PtSaÇaPeCuCtPa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930